• Index
  •  » Ciapek
  •  » Co myślicie tak NAPRAWDĘ o ciapku ?

#1 2010-03-15 13:38:09

Versus

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 6
Punktów :   

Co myślicie tak NAPRAWDĘ o ciapku ?

Chciał bym abyśmy dokładnie napisali od siebie co o ciapku (a raczej CIPku) myślimy.
Sam on uważa się ze jest kurde fajny, że dobrze gra w noge (haha). Ale dla mnie jest żałosny. Jest nudny i głupi. Jara sie strasznie że potrafi grać, gwiazde z siebie robi a jest śmieszny. Kozaczy strasznie i myśli że to robi z niego kogoś ważnego ? Jest nikim. Sam miałem ochote rozsmarować go jak masło po chodniku ale to olałem. W takim gównie jak on nie będe się brudził.
Inna sprawa to to że wieeeelu osób ma go w tyłku i leje na niego ale boją się mu to powiedzieć. Więc piszcie TUTAJ Co myślicie o ciapku ? Dowalmy blondaskowi ! Wygląda jak by go ksiądz jakiś od lat molestował. Dziwić się że dziewczyny go olewają. Z taką mordą to w worku na głowie powinien chodzić !!!

Offline

 

#2 2010-03-20 12:20:37

Yuki

Gość

Re: Co myślicie tak NAPRAWDĘ o ciapku ?

Walić dziada posranego ! Ciapek i seba to dwa matoły. Możemy się licytować który większy hehe.

 

#3 2010-03-20 18:10:15

Timi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co myślicie tak NAPRAWDĘ o ciapku ?

Zgadzam się z wami ciapek to jest kozak wszechczasów myśli że wszystko może że nikt mu nie dowali a tak naprawdę to sami widziie ąż nawet stworzył ktos taką stronę

Mógłbym wymyślać mów przezwiska godzinami ale nie będe się dla takiego debila wysilał

Offline

 

#4 2010-03-20 18:12:11

Versus

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Co myślicie tak NAPRAWDĘ o ciapku ?

Hehe o ciapku i sebie to mogę powiedzieć tylko jedno-NIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI HAHA

Offline

 

#5 2011-03-19 20:37:14

Lili 127

Gość

Re: Co myślicie tak NAPRAWDĘ o ciapku ?

Hahaha ...  i tu macie racje ... cipek to  idiota... wiem bo z nim pisałam.... żal mi samej sb ;p

 

#6 2011-03-22 15:27:50

Misaki

Gość

Re: Co myślicie tak NAPRAWDĘ o ciapku ?

Żal mi gościa. Jest nienormalny. Jak on do mnie pisał... szkoda mi samej sb że mu odpisywałam bo tylko kase traciłam. Jest brzydki i CIAPIE OCZKAMI. Ma głos jak... ^^  Nie wiem co o nim tutaj napisać. Można w sumie wszystko...ale sie nie zmieści. Debil. Ja szczerze mówiąc nigdy go nie lubiłam ale moja kol... całe szczęście wyszła z tego zauroczenia ;D  Jego mość SEBASTIAN wygląda jak baba(bez obrazy dla nas, dziewczyn) a zachowuje sie jak skończony down. Cytuje: "Ciapek! Mój boyfriend!"- tak oto Sebastian woła na widok Cipka. Obydwoje myślą, że dziewczyny tylko marzą żeby z nimi chodzić! Żal! Jak o czymś marzą to już prędzej o tym żeby dać jednemu i drugiemu w pysk. Sama coś o tym wiem ;P Tak naprawde to powinniśmy im współczuć choroby niedorowinięcia umysłowego i nie tylko. Biedne dzieci. Powinny iść do psychologa. Nie będę już więcej o nich pisać bo mi czasu szkoda. nQ ;p

 

#7 2012-03-02 20:22:50

mama ciapka

Gość

Re: Co myślicie tak NAPRAWDĘ o ciapku ?

Nie cierpię mojego syna kur** zakopcie gnoja! Proszę będę wdzięczna

 

#8 2012-03-04 22:09:58

ACTA

Gość

Re: Co myślicie tak NAPRAWDĘ o ciapku ?

ktos juz przesadzil z jego mama tak samo jak inni tacy madrzy jestescie to dawac domnie tylko napiszcie jak macie na inmie i nazwisko..

 

#9 2012-03-26 11:52:11

kxx

Gość

Re: Co myślicie tak NAPRAWDĘ o ciapku ?

znałem kiedyś jednego ciapka ale nie wiem czy rozmawiamy o tym samym, mozecie podać jak ma na imie albo do jakiej szkoly chodzi?

 

#10 2013-04-19 10:02:31

Jendyk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co myślicie tak NAPRAWDĘ o ciapku ?

Ciapek to jeba*y wsior i lysa pizda mlodej dziewicy

Offline

 
  • Index
  •  » Ciapek
  •  » Co myślicie tak NAPRAWDĘ o ciapku ?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.margofun.pun.pl www.geografia.pun.pl www.kwadratowadolina.pun.pl www.scene-forum.pun.pl www.sherwood-dungeon.pun.pl